Новости школы

Туристичний похід 2020 учнів освітнього комплексу “Ренесанс-ДІ”

Незважаючи на обмеження, пов’язані з  карантинними заходами, ми знайшли можливості не зрадити своїй традиції  - щорічному туристичному походу.  Попри примхливі погодні умови, учні комплексу втомлені, але здорові, щасливі та наповнені новими емоціями, повернулись з туристичного походу “Карпати - “Водоспад ШИПІТ”.

Цього року наші вихованці мандрували, набираючись нових вражень та знань, новим маршрутом. Під керівництвом інструкторів, подолали гори Великий Верх (1598 м) та Стій (1681 м). Також вони побували на схилах хребта Боржава, перевалі Присліп, горах Кичера, Граб, Магура-Жиде, Гемба. Милувалися красою водоспаду Шипіт та зробили багато фото на згадку. Після проходження складного 11-ти кілометрового маршруту з наплечниками за спиною на учнів чекало відвідування гарячої лазні та купання у джерельній воді річки Репінки.

Емоції та почуття неможливо передати словами! Адже як можна описати відчуття, коли ти рухаєшся по вузькій стежці гірського хребта, а тобі здається, що летиш над лісами і гірськими полянами, струмками і селищами Карпат… або ж передати вигляд неймовірних схилів, вкритих кущами чорниці.

Якщо Ви ще ніколи не займались гірським туризмом - спробуйте. І, можливо, це стане для вас улюбленим дозвіллям.