Новости школы

Музика у нашій школі

Ви ще сумніваєтесь чи потрібно навантажувати дитину понад норми,  та віддавати свою улюблену доньку до нашого ліцею, де день розписаний з 8 ранку до 20 вечора, дівчата одночасно займаються у загальноосвітній школі, музичному та танцювальному відділеннях, вивчають етикетні норми, отримують уроки верхової їзди та ще й встигають відвідувати заняття за інтересами?
Однозначно потрібно. Адже  кожна дитина талановита по своєму і щоб виявити та огранити її талант потрібно дати можливість спробувати себе у різних галузях. Додаткові заняття не лише допоможуть всебічно розвинути дитину, а й принесуть неабияку користь.  Звичайно, при умові  кропіткої роботи.
Сьогодні ми зупинимось на музичних заняттях, які є обов’язковими для відвідування у нашому ліцеї. Не всі можуть стати великими музикантами чи композиторами, але займаючись протягом декількох років грою на музичному інструменті, вивчаючи сольфеджіо, музлітературу діти отримують навички, які позитивно впливають на результати навчання та покращують їх емоційний стан. Підвищують працездатність, розширюють кругозір, розвивають дрібну моторику рук, посидючість та відповідальність. А головне - відволікають від гаджетів.
Ну і, звичайно, батьки отримують додаткову можливість пишатись досягненнями своєї дитини.
До прикладу, пропонуємо переглянути відео з Марією Ріані, яка займалась у музичній школі нашого комплексу 7 років. Була постійним учасником  музичних конкурсів та фестивалів. При цьому її показники у навчальній діяльності ставали все кращими. 

Made on
Tilda