Новости школы

Чи варто позбавляти сучасну дитину гаджетів?

     Багато батьків намагаються знайти відповідь на це питання. Адже з одного боку "гаджети" невід'ємна частина життя, а з іншого - загроза фізичному і моральному здоров'ю.
Відповідь однозначна - не варто, але треба контролювати і дозувати проведення часу дитини у віртуальному світі.
Як це зробити?
      Найпростіше рішення, яке не вимагає від батьків багато сил і часу - розглянути варіант навчання в школі повного дня, де є чіткий режим і правила.  Наприклад, у ліцеї "Леді" ранок розпочинається зі здачі мобільних телефонів, зарядки, збалансованого сніданку. День наповнений різноманітними навчальними та розвиваючими заняттями і дитина з користю може витратити свою енергію та з легкістю обійтися без телефону. Це не означає, що ми не знайомимо дітей з гаджетами і не вчимо "правилам" роботи і спілкуванню в інтернеті. Під час навчального процесу дівчаткам дозовано дозволено використовувати хромбуки для пошуку потрібної інформації і виконання цікавих занять в Classroom.
    Що ж робити вдома? Адже загроза з головою зануритися у віртуальний світ і відмовитися від живого спілкування у вечірній час залишається.
        Намагайтеся дотримуватися цих простих правил і ви зможете, розвивати дитину, не зашкодивши їй при цьому.
  1. Відтягніть наскільки можливо першу зустріч дитини з гаджетом.
  2. Створюйте gadget-free зони (не використовуйте гаджети за їжею і перед сном. Виберіть разом з дитиною певні дні та години без гаджетів).
  3. Учіть дитину контролювати час роботи в інтернеті.
  4. Поєднуйте сучасні та класичні розвиваючі технології.
  5. Уважно ставтеся до вибору контенту розвиваючих ігор.
  6. Слідкуйте за тим, у якій позі сидить дитина, на якій відстані від екрану.
  7. Покажіть дитині комплекс простих вправ, що знімають зорову та м'язову напругу.

     Зверніть увагу на квадрокоптери, гіроскутери, телескопи, розумні годинники і трекери. Слідкуйте за новинками, які з легкістю замінять телефон, планшет, комп'ютер ... Не боріться з цим як з ворогом. Підключіть фантазію, згадайте дитинство і виберіть високотехнологічну тему для цікавого дозвілля.
         Пам’ятайте, що в кожній справі на першому місці має стояти власний приклад!

Made on
Tilda