Новости школы

Поради батькам майбутніх першокласників

         Навчання – це відповідальність і праця. Вступ до школи істотно змінює життя дитини, але не повинен позбавити її різноманіття, радості та гри.  Щоб допомогти швидше адаптуватися до шкільного режиму та підвищити витривалість та опірність організму, привчайте дитину: вчасно лягати спати, рано прокидатися та робити ранкову гімнастику, збалансовано та у відведений час харчуватися,  за будь-якої погоди гуляти на свіжому повітрі, активно рухатися тощо.  

        Під час навчання у школі, обов’язково обговорюйте з дитиною конфліктні ситуації, які склалися з дорослими та однолітками, цікавтесь її думкою.
        Не перевтомлюйте дитину, не примушуйте робити домашні завдання спочатку на чорнетці, а потім переписувати в робочий зошит. Втрата бажання вчитися, зіпсований настрій та проблеми у спілкуванні - принесуть більше шкоди ніж не ідеально написані букви у зошиті.
     Не забувайте:
- підтримувати дитину та  її прагнення стати школярем
- серйозно відноситись до перших досягнень і можливих труднощів, вони допоможуть вселити віру і усвідомити свою значущість
- обговорювати з дитиною ті необхідні норми та правила, якими потрібно керуватися в школі
- встановити чіткі межі заборони
- допомагати дитині справлятись з труднощами. Дитина має право на помилку. Не потрібно застосовувати ніяких покарань коли  у неї щось не виходить. Вона ще тільки вчиться
- підбадьорювати її до досягнення успіху. Кожного разу знаходьте за що  можна було б похвалити
- не соромтесь звертатися за порадою до вчителя
        Будьте готові, що Ваш авторитет у очах дитини може зміститися на авторитет вчителя. Не лякайтеся — це новий етап  соціального розвитку, який неможливий без  любові, поваги та деякої ідеалізації педагога.  
      Досвід показує,- діти які в дошкільному віці багато малюють, ліплять, конструюють, у школі легше оволодівають письмовою грамотою. Готуйте руку дитини до письма, розвивайте дрібну моторику за допомогою мистецтва та творчості.

Made on
Tilda