Новости школы

Чи готова Ваша дитина до школи?

      Чи готова ваша дитина до школи? Давайте спробуємо розібратись  що включає в себе "готовність дитини до школи". Та на які моменти потрібно звернути увагу, щоб ваш малюк із задоволенням навчався.

     Існує думка, що дитина, яка досягла біологічного віку, навчилась рахувати, писати, розмовляти іноземною - готова до школи. Але це не зовсім так. Потрібно ще враховувати рівень фізичного, психологічного, емоційного та соціально-комунікативного розвитку. Погодьтесь, що вміння контролювати свою поведінку, утримувати увагу, знаходити спільну мову з однолітками та дорослими не менш важливі.
    Тому обов’язково завчасно пройдіть співбесіду з психологом, щоб отримати рекомендації чи схвалення щодо готовності.

        Дитина повинна мати бажання йти до школи. Щоб укріплювати його необхідно:
- налаштовувати малюка на навчальну працю
- формувати почуття відповідальності, самостійності
- виховувати  товариськість, готовності поділитися 
- вчити прийти на допомогу товаришу.

       Пам’ятайте, що шлях розвитку кожної дитини індивідуальний.  Тому не  порівнюйте її з іншими,  а любіть, підтримуйте.  Пояснюйте, що не все виходить з першого разу.  До недавнього часу у житті дитини панувала гра. Вона була по своїй суті безпосередньою та імпульсивною. А навчання вимагає - довільної поведінки: вміння керувати  своїми діями та вчинками.
       Кожна дитина навчиться читати та рахувати у школі. Тому не зациклюйтесь на великій кількості “розвивалок” - всьому свій час. Відвідуйте підготовчі заняття при школах.

Made on
Tilda