Так як я дуже люблю подорожувати, а особливо зі своїми вихованцями, то ми подорожуємо не тільки Україниною,а й за її межами. Дуже легко втілюються практичні навички і аналізується вивчений матеріал, прогнозуємо, над чим маємо ще працювати.Мої екскурсії,подорожі завжди мають навчальну мету, а особливо це двотижневі навчання в школах Англії та місячні стажування в Канаді, які чітко дають оцінку моїй роботі.Адже слід пам’ятати,що ми навчаємось не для школи,а для життя.
Готуючись до уроків, виховних заходів, дебатів все більше і більше переконуюсь у тому, що вчитель англійської мови має бути обізнаним у багатьох галузях: українській і світовій художній літературі, культурі і мистецтві, історії країни, мову якої вивчаємо, біології, хімії, фізиці, основах здоров'я та в багатьох інших сферах життя. Адже саме ці галузі сприяють розширенню світогляду учнів на уроках англійської мови. Тому намагаюсь урізноманітнювати види діяльності, добираючи цікаві форми і методи роботи, інтегрую іноземну мову з іншими шкільними науками.
Отже, і для мене особисто кожен день приносить нові знання. Вдосконалююсь разом з дітьми. Прагну наповнити їхнє шкільне життя практичними знаннями і саме головне залишити приємні та теплі спогади про школу та щоб усе, що було вивчене, обов’язково застосовувалось як у повсякденному житті, так і в окремих ситуаціях.
З часом приходить розуміння,що в роботі вчителя є важливіші речі за передачу знань. Тому у своїй діяльності педагогічним кредом для мене стали слова поета і драматурга Михайла Свєтлова: «Справжній учитель — не той, хто тебе постійно виховує, а той, хто допомагає тобі стати самим собою. Від мене залежить, якою буде особистість».
А життєвим кредом є наступне: «Потрібно до людей ставитись так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе».
Підсумовуючи вищезазначене, що знання не для школи,а для життя, працюю над проблемою: “Реалізація наскрізної лінії
«ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ І ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ»
на уроках англійської мови”
Посилання на матеріали досвіду: https://cutt.ly/VgBF3XN