Новости школы

Музика – безмежне джерело натхнення

Неможливо зрозуміти що тобі до душі і чи хотів би ти цим займатись у майбутньому не спробувавши. Саме тому заняття з музики та танців є обов’язковими для вихованців  нашого закладу і це дає нам можливість виявити та розкрити талант кожного.
Так, один із наших учнів, Голодніков Ярослав, прийшовши до ліцею у 7 класі, спочатку не міг зрозуміти навіщо хлопчикам займатись музикою, танцями чи художньою самодіяльністю, адже у його розумінні чоловік повинен бути розумним, сильним та витривалим. Та спробувавши себе у різних галузях зрозумів, що хоче щоб музика стала частиною його життя.
Він впевнений, що саме музичні досягнення надихнули його брати участь у районних олімпіадах, спробувати свої сили у міжнародній природознавчій грі “Геліантус”, міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”, конкурсі  читців "Сила слова" Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка. А пізніше - стати переможцем в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з англійської мови та правознавства. І весь цей час музика допомагала здолати усі труднощі та відновити емоційну рівновагу. 
Музика так глибоко увійшла у його життя та серце, що стала невід'ємним спутником, породила бажання грати не лише чужі музичні композиції, а й створювати власні та підкорювати нові музичні інструменти. 
Як усе було - дивіться у відео.


Made on
Tilda