Канадсько-український проєк «Подвійний документ про освіту». Партнерство Ліцею «Міжнародний вимір» з BrightMinds Online School

Cпільний канадсько-український проект Brightminds Online School

BrightMinds Online School (Торонто (п. Онтаріо), Канада) - інспектована Міністерством освіти п. Онтаріо приватна середня школа, яка має повноваження надавати кредити на отримання диплому середньої школи Онтаріо (the Ontario Secondary School Diploma (OSSD)). Всі курси школи розроблені таким чином, щоб відповідати очікуванням навчального плану навчальних програм Онтаріо.

Канадсько-український проєкт «Подвійний документ про освіту». Партнерство Ліцею «Міжнародний вимір» з BrightMinds Online School
Cпільний канадсько-український проект BrightMinds Online School
BrightMinds Online School (Торонто (п. Онтаріо), Канада) - інспектована Міністерством освіти п. Онтаріо приватна середня школа, яка має повноваження надавати кредити на отримання диплому середньої школи Онтаріо (the Ontario Secondary School Diploma (OSSD)). Всі курси школи розроблені таким чином, щоб відповідати очікуванням навчального плану навчальних програм Онтаріо.

Диплом про закінчення середньої школи в Онтаріо (OSSD) вимагає, щоб студенти успішно закінчили щонайменше 30 кредитів, 18 обов'язкових та 12 факультативних курсів. Крім того, студенти зобов'язані пройти 40 годин волонтерської роботи і успішно пройти Онтарійський тест на грамотність середньої школи (the Ontario Secondary School Literacy Test (OSSLT)).
Враховуючи швидкість розвитку суспільства, не важко помітити, що англійською цікавиться все більше і більше людей. Мова Шекспіра та Лінкольна проникає у найвіддаленіші куточки світу. Англійська стала однією із офіційних мов ООН, використовується для міжнародного спілкування, торгівлі, бізнесу, політики, Інтернету.

Вільне володіння англійською вже давно стало «must have» навичкою і доповнює образ сучасної успішної, мислячої та продвинутої особистості.

Більшість батьків дотримуються думки, що вивчити досконало іноземну мову можна лише «занурившись» у англомовне середовище, тобто відправивши дитину на навчання за кордон. Але ризикнути відправити дитину саму на навчання не всі готові.

Освітній комплекс «Ренесанс-ДІ» надає унікальну можливість кожному бажаючому, не виїжджаючи з України, долучитись до Канадсько-українського проєкту «Подвійний документ про освіту». Партнерство Ліцею «Міжнародний вимір» з BrightMinds Online School забезпечує навчання англійською мовою за канадськими програмами освіти із отриманням Диплома про середню освіту Ontario Secondary School Diploma (Свідоцтво про закінчення вищої школи пров. Онтаріо). - 8, 9, 10 класи.

Крім цього, можна обрати і інші курси:

  • «Англійська для вступу в університет» (English University Preparation Course) - 8, 9, 10, 11 класи;
  • «Керівництво бізнесом. Основи менеджменту» (Business Leadership. Management Fundamentals);
  • «Міжнародний бізнес» (International Business).
  • курс інтенсивної підготовки до складання IELTS General/Academic (4 місяці) - 10-11 класи.
Успішно складені IELTS, вміння навчатися англійською мовою, можливість посилено готуватись до вступу в Україні або за кордоном допоможуть сформувати особистість, для якої відкриті всі горизонти!

Майбутнє - за освіченою, відданою державі молоддю! Саме освіта і хороше виховання людини створюють захисну стіну від агресивної війни, порушень миру та безпеки і бездумного слідування злочинним наказам.

Наші випускники – успішні студенти престижних університетів і коледжів у державах–членах ЄС, Канаді, США, здобувачі грандів і пільг на навчання за кордоном.

Отримати консультацію та зареєструватись на проєкт: тел +38099-327-13-71

Потрібна додаткова консультація?
Залиште, будь ласка, свої контактні дані i наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час
Надіславши заявку, Ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності нашого Сайту https://renaissance-di.org/privacy_policy