Мета Ліцею — надання повної загальної середньої освіти глобального виміру, що не обмежується кордонами і концепціями однієї держави.
Місія закладу освіти — підготовка космополітів знань — високоосвічених випускників, конкурентоздатних як в Україні, так і за кордоном
Ліцей-пансіон лінгвістики, права і бізнесу «Міжнародний вимір» (Boarding High School of Linguistics, Law and Business "International Dimension") (Ліцей) — унікальний освітній простір, створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів освіти, встановлених в межах ЄС. Ліцей функціонує в рамках законодавства України про освіту, наслідуючи найкращі освітні традиції британських шкіл-пансіонів і прогресивні здобутки канадської системи освіти. Ми забезпечуємо:
цілодобовий педагогічний і організаційний супровід ліцеїста;
досвід самостійного життя і самоорганізації ліцеїста, як у здобутті академічних знань, так і в рамках проживання у Ліцеї у форматі пансіону;
харчування, проживання, навчання і дозвілля у Ліцеї.
Поглиблена підготовка до ЗНО і вступу до ВЗО України — відповідно до обраного профілю навчання
Стажування у закладах освіти Північної Америка — з повним зануренням у навчальний процес і позакласну діяльність нарівні зі студентами відповідних закладів
Навчання англійською мовою за канадськими програмами освіти і здобуття, поряд із свідоцтвом про ПЗСО України, OSSD — Ontario Secondary School Diploma (Свідоцтва про закінчення вищої школи пров. Онтаріо)
Вивчення англійської мови як інструменту здобуття знань в рамках інших предметів; викладання спецкурсів з міжнародного права, економіки і бізнесу англійською
7:00 - Організація підйому ліцеїстів. Педагогічний супровід координатора нічної зміни перебування у Ліцеї
7: 30 - Ранковий туалет. Підготовка до робочого дня. Педагогічний супровід координатора нічної зміни перебування в Ліцеї
8:00 - Прогулянка
8:45 - Сніданок
9:00 - Початок навчання. Перший урок
9:55 - Другий урок
10:40 - Третій урок
11:35 - Четвертий урок
12:40 - П'ятий урок
13:25 - Ланч
14:00 - Шостий урок
14:55 - Сьомий урок
15:40 - Підготовка до виконання домашніх завдань. Прогулянка
16:00 - Полуденок
16:15 - Підготовка до виконання домашніх завдань/прогулянка
16: 40 - Виконання домашніх завдань у педагогічному супроводі. Консультації з дисциплін, які готуються
18:20 - Вечеря
18:40 - Виконання домашнього завдання у педагогічному супроводі.
19:30 - Вечірня прогулянка ліцеїстів, які навчаються у рамках форматів "Повний день", "Повний тиждень " і "Повний пансіон". Від'їзд ліцеїстів у Пансіонат-гуртожиток
21:00 - Підготовка до сну. Педагогічний супровід координатора нічної зміни перебування в Ліцеї
20:00 - Друга вечеря
20:20 - Вечірній туалет. Педагогічний супровід координатора нічної зміни перебування в Ліцеї
21:30 - Відбій. Педагогічний супровід координатора нічної зміни перебування в Ліцеї
КЛАС ОНЛАЙН ОСВІТИ – це механізм здобуття освіти засобами участі у Skype/Zoom конференціях з викладачами Ліцею і освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space.
По результату освіта у онлайн-класі 100 % еквівалентна очній освіті у Ліцеї.
СКЛАДОВІ: - Skype/Zoom конференції з викладачами Ліцею (80% академічних годин у рамках освітньої програми Ліцею) - навчання у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space (20% академічних годин у рамках освітньої програми Ліцею).
КЛАС ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ– це механізм здобуття освіти здебільшого засобами освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space із онлайн-консультаціями з окремих предметів у Skype/Zoom з викладачами Ліцею.
Освіта у дистанційному класі забезпечує отримання Свідоцтва про повну загальну середню освіту державного зразка.
СКЛАДОВІ: - Skype/Zoom конференції з викладачами Ліцею (30% академічних годин у рамках освітньої програми Ліцею). - навчання у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space (70% академічних годин у рамках освітньої програми Ліцею)
– це інструмент постійного зв'язку із ліцеїстами і механізм роз'яснення авторських поурочних конспектів, завантажених у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space.
Skype/Zoom конференції з викладачами Ліцею відбуваються за окремо встановленим розкладом для відповідного класу. Їх кількість визначається, виходячи із запланованих у рамках очного навчання і необхідних для якісного складання ЗНО академічних годин.
Присутність ліцеїстів на конференціях є обов'язковою; проводиться моніторинг відвідування і інформування батьків про результати. Оцінювання освітньої діяльності ліцеїста у рамках конференцій здійснюється як на звичайному очному уроці.
За результатами оцінювання виконання завдань у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space і Skype/Zoom конференцій з викладачами Ліцею формується середній бал з кожного предмета і виставляється посеместрово у табель успішності ліцеїста. Семестрові бали формують річний бал успішності ліцеїста.
Навчання у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space передбачає:
- створення викладачами онлайн-класів з усіх предметів освітньої програми Ліцею; - наповнення створених класів авторськими поурочними конспектами викладачів Ліцею (в межах академічних годин освітньої програми Ліцею і у рамках вимог законодавства України про освіту) із відповідними завданнями для перевірки знань; - під'єднання у створені класи ліцеїстів; - моніторинг виконання завдань ліцеїстами із виставленням оцінок і постійним системним інформуванням батьків про тему, обсяг і якість виконаних ліцеїстом завдань.
За результатами оцінювання виконання завдань у рамках освітньої онлайн-платформи Google Classroom Education Space і Skype/Zoom конференцій з викладачами Ліцею формується середній бал з кожного предмета і виставляється посеместрово у табель успішності ліцеїста. Семестрові бали формують річний бал успішності ліцеїста.
Поглиблене вивчення необхідних для вступу у ВЗО предметів
Ключовим вектором освітньої діяльності Ліцею «Міжнародний вимір» є здійснення поглибленої підготовки ліцеїстів до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і вступу до вищих закладів освіти (ВЗО) України — відповідно до обраного профілю навчання. Освітня програма Ліцею пропонує ліцеїстам можливість у 10-му класі обрати 4 предмети, на поглиблене вивчення яких виділятиметься до 10 академічних годин на тиждень. Інші предмети входять у освітню програму Ліцею в обсязі, необхідному для здобуття повної загальної середньої освіти
Спецкурси англійською
Особливістю функціонування Ліцею є поглиблене вивчення англійської мови через занурення ліцеїстів у англомовні спецкурси:
- "The Basis of International Law" («Основи міжнародного права») – ліцеїсти отримують навички вивчати, аналізувати і осмислювати особливості розвитку міжнародних відносин, правових джерел співпраці держав Світу, переваг і недоліків діяльності міжнародних організацій, місця і ролі України на міжнародній арені;
- «IELTS Preparation Course» (курс підготовки до складання IELTS - Міжнародного іспиту з англійської мови, успішне складання якого дає можливість випускникам Ліцею навчатися на англомовних програмах кращих університетів держав-членів ЄС);
- адаптований для старшокласників курс MBA «Steps to Success» («Кроки до успіху»), що поєднує в собі психологію, економіку та бізнес.
Всі спецкурси більше схожі на тренінги, ніж на звичні шкільні заняття! Саме це дає змогу дітям оволодіти навичками в режимі реального часу.
Наші випускники
Пасічник Анастасія — юридичний факультет НАУ, спеціальність «Право»
01.
Краснокутська Анастасія — КПІ ім. Ігоря Сікорського, спеціальність «Прикладна математика»
02.
Йошино Анастасія — архітектурний факультет TC Mimar Sinan Guzel Sanatlar Universitesi (Анкара, Туреччина), спеціальність «Архітектура і дизайн»
03.
Шматко Юлія — юридичний факультет НУ державної фіскальної служби, спеціальність «Право» (віддала перевагу навчанню за контрактом в НТУ, спеціальність «Документознавство»)
04.
Самойленко Анастасія — НАУ, спеціальність «Менеджмент» (віддала перевагу навчанню за контрактом в НАУКМА, спеціальність «Менеджмент»)
05.
Ткаченко Наталія — Автотранспортний коледж ДВНЗ «КНУ», спеціальність «Галузеве машинобудування» (віддала перевагу навчанню за контрактом в КНУ ім. В. Гетьмана, спеціальність «Право»)
06.
У Ліцеї «Міжнародний вимір» ми супроводжуємо наших випускників практично до моменту зарахування у вищій навчальний заклад. Тому, на радість, володіємо інформацією на цій ниві з перших вуст.
Сьогодні ми горді, що 7 з 13 випускників 2018-2019 н. р. Були рекомендовані вишами до вступу на бюджет:
Козіна Тамара — НУФВСУ, спеціальність «Фізична культура і спорт»
07.
Традиційно, цьогорічний
випуск демонструє 100% вступу до ВНЗ: