Матеріали досвіду роботи учителя іноземної мови Гаврилюк Катерини Олександрівни

Тема: "Реалізація наскрізної лінії «ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ І ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» на уроках англійської мови"


Матеріали досвіду роботи учителя іноземної мови Гаврилюк Катерини Олександрівни
Тема: "Реалізація наскрізної лінії «ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ І ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» на уроках англійської мови"


Гаврилюк Катерина Олександрівна

Заступник директора з НВР, вчитель англійської мови І кваліфікаційної категорії. Загальний стаж роботи 12 років. У 2009 році закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література(англійська)" та здобула кваліфікацію вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. У 2014 році закінчила Національну академію внутрішніх справ (спеціальність "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста).

Має сертифікат з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Активний учасник програми «Обмін педагогічним досвідом» із закордонними колегами (Канада, штат Онтаріо, Гамільтон, Columbia international college; проведення практики англійської мови у Великій Британії для українських школярів).


Робота вчителя англійської мови надзвичайно цікава і різноманітна, адже щодня потрібно познайомити дітей з чимось новим, зробити їм якийсь сюрприз: поїздку на екскурсію, похід у кіно, театр, вивчення традицій чаювання інших країн з практичним заняттям "Чайні церемонії", проекти які приносять не тільки моральне, а й фінансове задоволення, (з метою втілення потреб класу в життя без залучення батьків), фотосесії, Coffee-break, зустрічі з уповноваженими органами, які на конкретних прикладах розповідають про актуальні проблеми "Cyberbullying", на завершення теми "Кіно" відвідування кіностудії "Victoria". "Мандрівка у твою мрію починається сьогодні"

Так як я дуже люблю подорожувати, а особливо зі своїми вихованцями, то ми подорожуємо не тільки Україниною,а й за її межами. Дуже легко втілюються практичні навички і аналізується вивчений матеріал, прогнозуємо, над чим маємо ще працювати.Мої екскурсії,подорожі завжди мають навчальну мету, а особливо це двотижневі навчання в школах Англії та місячні стажування в Канаді, які чітко дають оцінку моїй роботі.Адже слід пам'ятати,що ми навчаємось не для школи,а для життя.

Готуючись до уроків, виховних заходів, дебатів все більше і більше переконуюсь у тому, що вчитель англійської мови має бути обізнаним у багатьох галузях: українській і світовій художній літературі, культурі і мистецтві, історії країни, мову якої вивчаємо, біології, хімії, фізиці, основах здоров'я та в багатьох інших сферах життя. Адже саме ці галузі сприяють розширенню світогляду учнів на уроках англійської мови. Тому намагаюсь урізноманітнювати види діяльності, добираючи цікаві форми і методи роботи, інтегрую іноземну мову з іншими шкільними науками.

Отже, і для мене особисто кожен день приносить нові знання. Вдосконалююсь разом з дітьми. Прагну наповнити їхнє шкільне життя практичними знаннями і саме головне залишити приємні та теплі спогади про школу та щоб усе, що було вивчене, обов'язково застосовувалось як у повсякденному житті, так і в окремих ситуаціях.

З часом приходить розуміння,що в роботі вчителя є важливіші речі за передачу знань. Тому у своїй діяльності педагогічним кредом для мене стали слова поета і драматурга Михайла Свєтлова: «Справжній учитель — не той, хто тебе постійно виховує, а той, хто допомагає тобі стати самим собою. Від мене залежить, якою буде особистість».

А життєвим кредом є наступне: «Потрібно до людей ставитись так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе».

Підсумовуючи вищезазначене, що знання не для школи,а для життя, працюю над проблемою: "Реалізація наскрізної лінії «ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ І ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» на уроках англійської мови"

Посилання на матеріали досвіду: https://cutt.ly/VgBF3XN
Потрібна додаткова консультація?
Залиште, будь ласка, свої контактні дані i наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час
Надіславши заявку, Ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності нашого Сайту https://renaissance-di.org/privacy_policy
Made on
Tilda