Матеріали досвіду роботи вчителя фізики Кузьменко Лариси Володимирівни

Тема: "Міжпредметні зв'язки на уроках фізики"


Матеріали досвіду роботи учителя фізики Кузьменко Лариси Володимирівни
Тема: «Міжпредметні зв'язки на уроках фізики»



Кузьменко Лариса Володимирівна - вчитель фізики, астрономіі І кваліфікаційної категоріїї. У 2000 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, астрономії, безпеки життєдіяльності.

У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів фізики, інформатики в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Б. Грінченка, курси з інноватики «Education tour», тренінг «Google – форми в роботі учителів» (додаток 5).

У 2018 році – Edera Ойлайн курси для вчителів фізики. Здійснює розробки уроків в GOOGLE CLASSROOM. Активно використовує внутрішньопредметні та міжпредметні зв'язки з математикою, біологією, хімією, географією, інформатикою.




«Усі знання виростають з одного коріння — з навколишньої дійсності, а тому й повинні вивчатися у зв'язках». Я. А. Коменський

Вчитель без любові до дітей і до своєї справи не може досягнути вершини педагогічної майстерності. "Педагогічна майстерність – це висока професійна компетентність, постійне самовдосконалення, спрямоване на професійні знання, вміння, навички…" - А.С. Макаренко. Складовими педагогічної майстерності вчителя є знання предмета, професійна компетентність, педагогічна творчість, педагогічний такт, педагогічні здібності, культура мовлення, особисті якості. Учні вибачають вчителю і суворість, і різкість, але не вибачають поганого знання своєї справи - говорив А.С.Макаренко.

Педагогічним кредом у своїй діяльності для мене стали вислови К.Ушинського: "Учень - не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який потрібно запалити " та Леонардо да Вінчі " Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи".

Фізика є фундаментальною наукою, яка вивчає загальні закономірності перебігу природних явищ, закладає основи світорозуміння на різних рівнях пізнання природи і дає загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу. Через призму «Пріоритетів розвитку загальної середньої освіти» фізика разом з іншими предметами робить свій внесок у формування ключових компетентностей.
Навчати дитину фізиці потрібно не для того, щоб вона стала фізиком, а для того, щоб вона навчилася думати, знаходити компроміси, відрізняти головне від другорядного.



Посилання на матеріали досвіду: https://cutt.ly/hgBSQFe
Потрібна додаткова консультація?
Залиште, будь ласка, свої контактні дані i наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час
Надіславши заявку, Ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності нашого Сайту https://renaissance-di.org/privacy_policy