Матеріали досвіду роботи учителя української мови та літератури Швець Ганни Вікторівни

Тема: "Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури"


Матеріали досвіду роботи учителя української мови та літератури Швець Ганни Вікторівни
Тема: "Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури"


Швець Ганна Вікторівна - учитель української мови та літератури, російської мови у Приватному Ліцеї для дівчат "Леді" м. Боярка Київської області. Спеціаліст 1 кваліфікаційної категорії. Загальний стаж діяльності 20 років, із них останні 5 - у зазначеному навчальному закладі.
Має сертифікати студії онлайн-освіти EdEra "Недискримінаційний підхід у навчанні", "Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами", сертифікати ефективної роботи педагога з інструментарієм GOOGLE та "Проектна діяльність".

Нагороджена грамотою Відділу освіти Києво-Святошинської районної адміністрації Київської області за підготовку призера районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

"Учитель для школи - це те саме, що Сонце для Всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух". Адольф Дістервег

Сучасне iнформацiйне суспiльство формує нову систему пріоритетів, у якiй володiння певним вантажем знань, умiнь i навичок є необхiдним, але недостатнiм та не вичерпним результатoм освiти. Реалiї життя вимагають вiд людини пристoсовуватися до нових вимог i потреб часу, вмiти орiєнтуватися в безмежному потоцi інформацiї, освоювати новiтнi технолoгiї, ефективно самовдoсконалюватися, володiти такими якостями, як унiверсальнiсть та мобiльнiсть мислення, динамiзм, активнo шукати i використoвувати новi джерела знань.Тому кoмпетентнiсний пiдхiд - одна iз мoжливих вiдповiдей на запитання, який результат oсвiти необхiдний oсобистостi i затребуваний сучасним суспiльством, що перебуває у станi постiйної модернiзації. Формування компетентoостей учня наразi є однiєю iз актуальних проблем сучасної освiти i може бути рoзглянутий як вихiд iз складoої ситуації, що виникла через прoтирiччя мiж необхiднiстю забезпечити належну якiсть навчання та неможливiстю вирiшити цю проблему традицiйним шляхом.

Посилання на матеріали досвіду: https://cutt.ly/jgMyAl7
Потрібна додаткова консультація?
Залиште, будь ласка, свої контактні дані i наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час
Надіславши заявку, Ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності нашого Сайту https://renaissance-di.org/privacy_policy