Спортивна стрільба

Спортивна стрільба
Родители и ребенок подросток с телефоном
Багатьом хлопцям і чоловікам подобається тримати у руках пістолети та рушниці. На жаль (чи на щастя), вільного носіння зброї у нас в країні не передбачається, але уміння стріляти точно зайвим не буде. Тому у нашому ліцеї обладнано тир, де, починаючи з 1 класу, ми знайомимо хлопчиків із правилами поводження під час стрільби та навчаємо користуватися пневматичною зброєю.
Захист сім'ї і дому. Найбанальніше пояснення прихильності до зброї це - захист. Так у світі склалося, що злочинці будуть завжди, і доступ до вогнепальної зброї або гострих вилок чи ножів у них теж буде завжди. Хлопцям, які "поважають" закон теж потрібно захиститися, і навіть 5-9 років у тренажерному залі не зупинять кулю чи удар ножа у підворітті. А ось власний пістолет чи рушниця, яку тримаєш у спеціальному сейфі у будинку – злочинця зупинить. Вірним рішенням буде перестрахуватись та уміти користуватись зброєю.

Спортивний інтерес. Вогнепальна зброя – це не лише про вбивство і самозахист, а ще й про спорт. Мало навчитися просто спускати гачок, треба робити це зі знанням справи. Є техніка та різні прийоми стрільби. До того ж, стрілецький спорт не просто розвага для вузької групи осіб, які прагнуть насильства, а це ще й досить значима олімпійська дисципліна.

Упевненість у собі. Зазвичай не впевнені у собі чоловіки стріляти не вміють. А зараз ця проблема є украй помітна. Цю рису характеру можна коригувати під час занять у стрілецькому тирі. Захоплення спортивною стрільбою не лише урізноманітить життя, а й значно зміцнить самовпевненість. Все-таки тримають хлопці у руках під час тренувань не іграшку, а пневматичну зброю.

Дотримання традицій. Чоловіки-добувачі, чоловіки-мисливці, чоловіки-воїни – усе це прибрати з нашої підсвідомості не так просто, за цими словами тисячі і тисячі років активної діяльності, яка рятувала нас, допомагала розвиватися.

Щоб психіка була єдиним цілим, а не набором страхів, фобій і самобичування, розвиватися хлопець повинен рівномірно, зачіпаючи усі аспекти чоловічої діяльності: «прокачувати» інтелект, тіло, етикет і, зрозуміло, володіти зброєю.


Потрібна додаткова консультація?
Залиште, будь ласка, свої контактні дані i наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час
Надіславши заявку, Ви погоджуєтесь з Політикою Конфіденційності нашого Сайту https://renaissance-di.org/privacy_policy